Mesaj gönder
tamam
ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD 86-512-56998960 peony@peonyfns.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - GMP Standart İlaç Steril Soyucu Santrifüj Makinesi Duvar Tipi

GMP Standart İlaç Steril Soyucu Santrifüj Makinesi Duvar Tipi

November 25, 2020

GKC serisi yatay duvardan tam otomatik kazıyıcı boşaltma santrifüjü, sürekli çalışan, aralıklı çalışma filtre santrifüjüdür.Yapı ve sistem tasarımı, cGMP, TGA gereksinimlerini tam olarak dikkate alır ve ilaç, gıda, vb. İçin temiz gereksinimlere uygundur. Yüksek durumlar için ve farklı patlamaya dayanıklılık gereksinimlerini karşılayabilir.
GKC tipi santrifüj, ürünün kirlenmesini önlemek için çalışma alanının ve güç alanının tam izolasyonunu sağlamak için tamamen açık bir dış kasa ve duvara monte kurulum türüdür.Bağımsız bir hidrolik ve yağlama sistemi, bir nitrojen koruma sistemi ve bir CIP çevrimiçi temizleme sistemi ile donatılmıştır.PLC program kontrolü, frekans dönüştürme hız düzenlemesi, enerji tüketimi fren sistemi kullanma.
Kontrol yöntemi tam otomatik kontrolü benimser (manuel olarak da çalıştırılabilir).Santrifüjün çalışması sırasında besleme, ayırma, yıkama, dehidrasyon, tahliye ve filtre bezi rejenerasyonu, çevrim içi temizleme, nitrojen koruması ve diğer işlemler müşteri ihtiyaçlarına göre önceden belirlenir Program çalışır.

 

hakkında en son şirket haberleri GMP Standart İlaç Steril Soyucu Santrifüj Makinesi Duvar Tipi  0

hakkında en son şirket haberleri GMP Standart İlaç Steril Soyucu Santrifüj Makinesi Duvar Tipi  1