Mesaj gönder
tamam
ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD 86-512-56998960 peony@peonyfns.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD şirket Profili

 • Çin ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD şirket Profili
 • Çin ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD şirket Profili
 • Çin ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD şirket Profili
 • Çin ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD şirket Profili
 • Çin ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD şirket Profili
ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD
 • İş türü

  Üretici,Dağıtıcı/toptancı,İhracatçı,Şirket ticaret,Satıcı,Diğer

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  Şakayık

 • No. Çalışanları

  500~550

 • Yıllık satış

  35Million -40Million

 • Yıl kurulan

  1990

 • İhracat p.c

  70% - 80%

 • Teşhis kodu

  Milli ayırıcı makine lonca meclis üyesi üyesi

 • İşleme ekipmanları

  İtalya, Almanya, vb İthal

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-512-56998960

Giriş

Temel Bilgiler


2008 yılında özel bir ayırma ekipmanı üreten işletme olarak kurulan Zhangjiagang City Peony Machinery Co., Ltd., Çin'de ayırma ve filtrasyon alanında tanınmış üretici ve hizmet sağlayıcısıdır.Şakayık, dünyanın her yerindeki müşteriler için katı-sıvı, sıvı-sıvı ayırma sorunlarını çözmeye ve dünya çapında rahat çalışma, yüksek verimlilik, güvenilir kalite ve mükemmel hizmet ile mekanik ürünleri ayırma ve filtreleme sağlamaya kendini adamıştır.Bir grup şirketi olan Peony'nin Çin'de 3 üretim üssü vardır - Zhangjiagang, Nanjing ve Hangzhou şehri.

Çin ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD şirket Profili 0

Çin ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD şirket Profili 1

 


 

Ürün:% s

Ayırma ve filtreleme ekipmanlarının profesyonel tedarikçisi olarak sepet santrifüjler, dekantörler ve disk ayırıcılar nişasta ürün hattı üretiyor ve arıtma ekipmanı, filtreler, pompalar vb. Yardımcı ekipmanların satışını yapıyoruz. 150'den fazla üründen oluşan bu 25 serisi kendi kendine. - Şakayık geliştirildi ve ulusal patent aldı.Bu ürünler ve ilgili yardımcı ekipmanlar, kimya, petrol, eczane, madencilik, gıda, içecek endüstrisi ve çevre korumada yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

10 milyon USD üzerinde değeri olan çeşitli muayene ve test tesislerine sahibiz, şu anda 16 test masası, 6920 dişli test merkezi, X-ışını algılama makinesi, yüksek hızlı dinamik balans makinesi, ultrasonik hata tespit makineleri vb. yeni ürün araştırmamızı, işlem doğrulamamızı ve kalitemizi garanti eden eksiksiz test, inceleme, analiz kontrol sistemi, gelişmiş test makineleri ve simülatif çalışma koşulu test masası ve otomatik kontrol test sistemi.

 

Almanya, İtalya, İngiltere ve yerli ünlü markamızdan sağlam ve hassas işleme makinelerini güçlü bir şekilde donattık, burada, referansınız için birkaçını listelemek istiyorum.
200 Sayısal Kontrol Delme ve Freze Makinesi TK6920
160 Sayısal Kontrol Delme ve Freze Makinesi TK6916
İtalyan PAMA Sayısal Kontrol Delme ve Freze Makinesi
80T CNC Torna
40 T CNC Torna
2.5m Merry Go Round Makinesi C525E
Z100 Radyal Matkap
Sayısal Kontrollü Dikey Freze Makinesi
Sualtı Plazma Kesim Merkezi
CNC İşleme Merkezi

 

Bu yıllarda büyük başarılar elde ettik ve ciromuz 380 milyon RMB'ye ulaştı.
2013 yılı ve 2015 yılında 500 milyon RMB gerçekleştirmeyi bekliyoruz.

 

Bizimle çalışmak için ayırma ve filtreleme ile uğraşan herkese hoş geldiniz ve ayrıca daha iyi hizmet ve derin pazarlama sağlamak için kalifiye dünya çapında acenteler arıyoruz.

 

 

Dünya çapında ağ

Ürünlerimiz tüm dünyaya yayılmıştır ve 35 ülke ve bölgede uygulanmaktadır, örneğin Amerika, Almanya, İtalya, İsveç, Kanada, Singapur, Avustralya, Brezilya, Rusya, Hindistan, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya vb. Herhangi bir bakım sorununu mümkün olan en kısa sürede çözmek için esnek ve kaliteli teknik servis sağlamak, şimdi Brezilya, Kolombiya, Latin Amerika, Bangladeş, Güneydoğu Asya vb. Gibi birçok ülkede acenteler kurduk.

 

Toplum Ödülü

Şakayık hayırseverlik faaliyetine kendini adamıştır, bazı fakir öğrencilere okulu bitirmeleri için sübvanse ediyoruz ve topluma geri bildirimde bulunmak için bazı temeller oluşturmaya çalışıyoruz, bu vesile ile tüm insanlara yardım faaliyetine girmeye davet ediyoruz, teknik yenilik dünyayı değiştiriyor aşk dünyayı kucaklar!

 

Geçmiş

Şakayık makineleri, 1958 yılında kurulan CSSC grubunun yan kuruluşudur ve 65000 m2 çalışma alanına sahip devlete ait bir kuruluştur, Ekonomik gelişme sonrası, Şakayık CSSC grubunun satış şirketi olarak 2008 yılında kuruldu.

 

Şirket her zaman teknoloji liderliğinde ısrar ediyor.Ardışık sermaye, ekipmanın yeniden inşası, ileri teknoloji tanıtımı, dökümhane, metal işleme, montaj, inceleme ve test alanlarında kapsamlı bir modern üretim sistemi oluşturmaya yatırılmıştır.Tüm bunlar, ürünlerinin teknoloji içeriğini, teknik süreci ve test tesisini kendi sektöründe her zaman iyi bir avantajda tutar.

 

Şirket, pazar talebini her zaman bir rehber olarak alır.Tüm ürünler müşteri ihtiyacına ve pazar trendine göre üretilmektedir.Şu anda, şirketin 60'tan fazla spesifikasyon ürünü olan toplam 16 ana serisi var.Tüm ürünler kesinlikle ulusal teknoloji standartlarına uygundur ve bu nedenle hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda iyi bir paya ve iyi bir üne sahiptir.

 

Yıllar geçtikçe, çalışanların davranış standartları ve kuralları sürekli gelişmekte ve işletme yönetimi bilimsel, standart ve profesyonel bir düzeye doğru ilerlemektedir.Artık şirketimiz, modern işletme yönetimi ve üretiminin ihtiyaçlarını karşılayabilecek, şirketimizin gelecekteki gelişimi için sağlam bir temel oluşturan iyi eğitimli çalışanlardan oluşan bir gruba sahiptir.

 

Peony Company, sürekli gelişimi boyunca, optimize edilmiş kaynaklar, makul koordinasyon, hassas iş bölümü ve işletmedeki tüm kuruluşların birleşik işbirliğiyle mükemmel bir modern işletme yönetim sistemi kurarak verimli bir şekilde işletilen bir yönetim ekibi oluşturmuştur.Mükemmel sistem ve son derece verimli ve sıkı işletim sistemi, sağlam yönetim kararları ve işletmenin istikrarlı iş gelişimi için sağlam temeldir.Girişim, kendisini dinç tutmak için “sadece yetenekli olanı özümseme, sıradanları reddetme” rekabet mekanizmasını teşvik ederek kendini tüm yeteneklere açar.

 

Peony, yönetimi ve optimize edilmiş ürünleri entegre ederek, pazar taleplerini karşılamak için modern depolama, paketleme ve lojistik bilgi zinciri aracılığıyla zamanında ve hızlı dağıtımı gerçekleştirir.

 

Yıllarca süren geliştirmeden sonra, Peony çok sayıda yetenek ve bol deneyim biriktirmiş ve profesyonel teknoloji ve mükemmel kalite ile birçok yerli ve yabancı müşteriyi cezbetmiştir.Şakayık, çalışkanlık, girişimcilik, yenilikçilik ve iyi niyet ruhunu ileriye taşımaya devam ediyor.Kaliteli ürünlerimiz dünya çapında satılmakta ve uluslararası pazarlarda kullanıcılarımızın büyük beğenisini kazanmaktadır.

 

 

 

 

Hizmet

Satış hizmeti


20 yılı aşkın ihracat tecrübemizle, endüstriyel ve çevresel uygulamalar için iyi ve mükemmel entegre mühendislik çözümleri sağlayabilecek bir pazarlama, satış ve satış sonrası hizmet sistemi oluşturduk.Müşteri ihtiyaçlarını ve memnuniyetini sağlamaya yönelik çözüm üretmek için bütün bir projeyi gerçekleştirme yeteneğine sahibiz.Zamanında ve en yüksek servis ve bakımı sağlamak için farklı ülkelerde zaten temsilcilerimiz var.Bu arada, daha fazla ülke ve bölgede daha nitelikli temsilcilerle işbirliği yapma fırsatları arıyoruz.Şimdi gücümüz, engin teknik bilgimiz ve bu yıllarda kazandığımız tecrübemizdir.Böylece müşterilerimize en kaliteli ve mükemmel hizmeti sunabiliyoruz.

 

Yakın hizmet verebilmek için bir bakım merkezi kurmayı veya yerel satış sonrası merkezle işbirliği yapmayı planlıyoruz.

 

7 * 24 saat teknik destek ücretsizdir.

 

Stokta bulunan bol yedek parça, gerekirse size postalamak için 2 iş günü mevcuttur.

 

OEM ve ODM hem sağlanır.

 

Parçaların hassasiyetini garanti etmek için gelişmiş ithalat işleme makinelerine sahibiz.Uygun model santrifüjü seçmek için deneyimli mühendis ekiplerimiz var.İşçiliği koruyan vasıflı işçi operasyon sertifikasına sahibiz.Ayrıca yenilikçi tasarım konseptlerimiz var.

 

Sürekli gelişimi sırasında, Peony şirketi, optimize edilmiş kaynaklar, makul koordinasyon, hassas iş bölümü ve işletmedeki tüm kuruluşların birleşik işbirliği ile verimli bir şekilde işletilen bir yönetim ekibi oluşturan mükemmel bir modern işletme yönetim sistemi kurmuştur.Mükemmel sistem ve son derece verimli ve sıkı işletim sistemi, sağlam yönetim kararları ve işletmenin istikrarlı iş gelişimi için sağlam temeldir.Girişim, kendisini dinç tutmak için “sadece yetenekli olanı özümseme, sıradanları reddetme” rekabet mekanizmasını teşvik ederek kendini tüm yeteneklere açar.

 

Çin ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD şirket Profili 0

 

 

 

Ekibimiz

Yönetme yönetim kurulu, üretim bölümü, satın alma bölümüPazarlama departmanı, kalite kontrol departmanı, R&D bölümü, satış bölümü vb sonra finans bölümü.

Çin ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD şirket Profili 0