Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD

iyi kalite Decanter Santrifüjler satış için
Üretim sürecinde, beni fabrikamızı ziyaret etmeye davet ediyordunuz. Gelecekte başka şartlarım olursa, tekrar alacağım.

—— Mr.Hussain

Biz makine kullanarak edilmiştir, her şeyi kalitesinde veya satış sonrası, tüm iyi yapmak fine.No konudur.

—— Sayın Mustafa Kamal

Çok iyi size güvenilir enterprise.Your ekipmanı bulmak için benim zevk olduğunu, biz işbirliği tutabilir düşünüyorum.

—— Mr.Neculcea

Ben sohbet şimdi

ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD

1 2 3 4 5
ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD
公司图片 Fabrika Fabrika

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Şakayık
No. Çalışanları : 500~550
Yıllık satış : 35Million -40Million
Yıl kurulan : 1990
İhracat p.c : 70% - 80%
Identification: Councilor member of the National separator machinery guild
Processing equipments: Imported from Italy,Germany,etc

Temel Bilgiler


Zhangjiagang City Peony Machinery Co., Ltd., founded as a special producing enterprise of separating equipment in 2008, is the well-known manufacturer and service provider of separation and filtration in China. Zhangjiagang Şehir Şakayık Machinery Co, Ltd, 2008 yılında ekipman ayıran özel bir üretim şirketi olarak kurulan, tanınmış üretici ve Çin'de ayırma ve filtrasyon servis sağlayıcısıdır. Peony dedicated in solving the solid-liquid, liquid-liquid separation problems for clients all over the world and providing separating and filtering mechanical products with convenient operation, high efficiency, reliable quality and excellent service worldwidely. Şakayık, tüm dünyadaki müşteriler için katı-sıvı, sıvı-sıvı ayırma problemlerini çözme ve mekanik ürünleri uygun çalışma, yüksek verimlilik, güvenilir kalite ve dünya çapında mükemmel hizmet ile ayırma ve filtreleme sağlamaya adamıştır. Being a group corporation, Peony has 3 producing bases in China - Zhangjiagang, Nanjing and Hangzhou city. Bir grup şirketi olan Şakayık, Çin'de 3 üretim üssü vardır - Zhangjiagang, Nanjing ve Hangzhou şehir.

ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD

ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD

 


 

Ürün:% s

As the professional supplier of separating and filtering equipment, we produce basket centrifuges, decanters and disc separators starch product line,and sell the auxiliary equipment such as clarify equipment, filters, pumps, etc. These 25 series about more than 150 products are self development of Peony and have attained national patent. Ayırma ve filtreleme ekipmanları profesyonel tedarikçisi olarak, biz sepet santrifüjler, dekantörler ve disk ayırıcılar nişasta ürün hattı, ve netleştirmek ekipmanları gibi yardımcı ekipman satmak, filtreler, pompalar, vb. Bu 25 serisi yaklaşık 150 ürünleri kendini geliştirme vardır Şakayık ve ulusal patent aldı. Those products and relevant auxiliary equipment are widely used in chemical, petroleum, pharmacy, mining, food, beverage industry and environmental protection. Bu ürünler ve ilgili yardımcı ekipman kimyasal, petrol, eczane, madencilik, yiyecek, içecek endüstrisi ve çevre korumasında yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Biz USD10million üzerinde değer ile denetim ve test tesisleri çeşitli, şimdi, 16 test tabloları, 6920 dişli test merkezi, X ışını tespit makinesi, yüksek hızlı dinamik balans makinesi, ultrasonik kusur algılama makineleri, vb, biz komple test ile donatılmıştır, Muayene, analiz kontrol sistemi, gelişmiş test makineleri ve simüle edici çalışma koşulu test tablosu ve otomatik kontrol test sistemi, yeni ürün araştırmamızı, işleme doğrulama ve kalitemizi garanti eder.

 

Almanya, İtalya, İngiltere ve yerli ünlü markamızdan gelen robuste ve hassas işleme makinelerini güçlü bir şekilde donatıyoruz, burada referans için birkaçını listelemek istiyorum.
200 Sayısal Kontrol Delme ve Freze Makinesi TK6920
160 Sayısal Kontrol Delme ve Freze Makinesi TK6916
İtalyan PAMA Sayısal Kontrol Delme ve Freze Makinesi
80T CNC Torna
40 T CNC Torna
2.5m Merry Go Yuvarlak Makine C525E
Z100 Radyal Matkap
Sayısal Kontrollü Dikey Freze Makinesi
Sualtı Plazma Kesim Merkezi
CNC İşleme Merkezi

 

Bu yıllarda büyük bir başarı elde ettik ve cirosu 380 milyon RMB'ye ulaştı.
2013 yılında ve 2015 yılında 500 milyon RMB gerçekleştirmeyi bekliyoruz.

 

Bizimle çalışmak için ayırma ve filtrasyon yapan herkes hoş geldiniz, ve biz de daha iyi hizmet ve derin pazarlama sağlamak için nitelikli dünya çapında ajanlar arıyoruz.

 

 

Dünya çapında ağ

Ürünlerimiz tüm dünyaya yayılmıştır ve 35'den fazla ülke ve bölgeye uygulanmaktadır, örneğin Amerika, Almanya, İtalya, İsveç, Kanada, Singapur, Avustralya, Brezilya, Rusya, Hindistan, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya vb. esnek ve nitelikli teknik servis herhangi bir bakım sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için, şimdi Brezilya, Kolombiya, Latin Amerika, Bangladeş, Güneydoğu Asya, vb gibi birçok ülkede ajanlar kurduk

 

Toplum Ödülü

Şakayık yardım faaliyetine ayrılıyor, bazı fakir öğrencileri okulu bitirmek için sübvanse ediyoruz ve toplumu geri bildirmek için bazı ilkeler kurmaya çalışıyoruz, bu nedenle, tüm insanlara yardım faaliyetine girmeye çağırıyoruz, teknik yenilik dünyayı değiştiriyor , aşk dünyayı kucaklar!

 

İletişim bilgileri
ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD

İlgili kişi: Miss. Alice Gu

Tel: 0086-512-56998960,18921953667

Faks: 86-512-58797983

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)