Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
iyi kalite Decanter Santrifüjler satış için
Üretim sürecinde, beni fabrikamızı ziyaret etmeye davet ediyordunuz. Gelecekte başka şartlarım olursa, tekrar alacağım.

—— Mr.Hussain

Biz makine kullanarak edilmiştir, her şeyi kalitesinde veya satış sonrası, tüm iyi yapmak fine.No konudur.

—— Sayın Mustafa Kamal

Çok iyi size güvenilir enterprise.Your ekipmanı bulmak için benim zevk olduğunu, biz işbirliği tutabilir düşünüyorum.

—— Mr.Neculcea

Ben sohbet şimdi

ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD

1 2 3 4 5
ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD
公司图片 Fabrika Fabrika

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Şakayık
No. Çalışanları : 500~550
Yıllık satış : 35Million -40Million
Yıl kurulan : 1990
İhracat p.c : 70% - 80%
Identification: Councilor member of the National separator machinery guild
Processing equipments: Imported from Italy,Germany,etc

Şakayık makineleri 1958 yılında kurulan CSSC grubunun bir iştirakidir ve 65000m2 çalışma alanına sahip devlete ait bir kuruluştur. Ekonomik gelişmeden sonra, Şakayık 2008 yılında kurulmuştur., CSSC grubunun satış şirketi olarak.

Şirket her zaman teknoloji lideri olmakta ısrar ediyor. Başarılı sermaye, ekipmanların yeniden yapılandırılması, ileri teknoloji tanıtımı, dökümhanede kapsamlı bir modern üretim sistemi oluşturulması, metal işleme, montaj, inceleme ve test konularında yatırım yaptı. Bunların hepsi, ürünlerin teknoloji içeriğini, teknik süreci ve sektöründe her zaman iyi bir avantaj test tesisi.

Şirket her zaman rehber olarak pazar talebini alır. Tüm ürünler müşteri ihtiyacına ve pazar trendine göre üretilir. Şu anda şirket, 60'tan fazla spesifikasyon ürünüyle toplam 16 ana seriye sahiptir. Tüm ürünler kesinlikle ulusal standartlara uygundur. teknoloji standartları ve dolayısıyla hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda iyi bir pay ve iyi bir üne sahip olmuşlardır.

Yıllar boyunca, çalışanların davranış standartları ve kuralları sürekli olarak gelişmektedir ve işletme yönetimi bilimsel, standart ve profesyonel bir düzeye doğru ilerlemektedir. Şirketimiz, modern işletme ihtiyaçlarını karşılayabilecek iyi eğitimli çalışanların bir koşuluna sahiptir. yönetim ve üretim, firmamızın gelecekteki gelişimi için sağlam bir temel atmaktadır.

Sürekli gelişiminde, Peony Company optimize edilmiş kaynaklar, makul koordinasyon, hassas iş bölümü ve işletme içindeki tüm kuruluşların birleşik işbirliği ile mükemmel bir modern kurumsal yönetim sistemi kurdu, verimli bir şekilde işletilen bir yönetim ekibi oluşturdu. Mükemmel bir sistem ve son derece verimli ve sıkı işletme sistemi, sağlam yönetim kararı ve işletmenin istikrarlı iş gelişimi için sağlam bir temeldir. Şirket, "sadece yetenekli olanı özümseyen, vasatları reddeden" rekabet mekanizmasını teşvik ederek rekabet gücünü arttırmak için kendisini tüm yeteneklere açar.

Penoy yönetimi ve optimize edilmiş ürünleri entegre ederek, piyasa taleplerini karşılamak için modern depolama, paketleme ve lojistik bilgi zinciri ile zamanında ve hızlı dağıtım gerçekleştirir.

Uzun yıllar süren gelişimden sonra, Şakayık çok sayıda yetenek ve bol deneyim biriktirmiş ve birçok yerli ve yabancı müşteriyi profesyonel teknoloji ve mükemmel kaliteyle çekmiştir. Şakayık çalışkanlık, girişimcilik, yenilikçilik ve iyi niyet ruhunu ilerletmeye devam ediyor. Kaliteli ürünlerimiz dünya çapında iyi satılmakta ve uluslararası pazarlarda kullanıcılarımızdan büyük iyilikler kazanmaktadır.

İletişim bilgileri
ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD

İlgili kişi: Miss. Alice Gu

Tel: 0086-512-56998960,18921953667

Faks: 86-512-58797983

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)